קורס יזמות נדלן שיקדם אתכם ליעדים הנדרשים

קורס יזמות נדלן מספק למשתמש את כל מה שהוא צריך להכיר בשביל להצליח בעולם הנדלן הישראלי. כאן, תוכלו ללמוד ערכים אלה לעומקם ולהתמקצע בהם על הצד הטוב ביותר! קורס השקעות בנדלן יספק לכם את כל המידע להתמודדות עם אתגרי הנדלן הישראלי הן ברמת רכישה למגורים והן ברמת השקעה, אם ברצונכם להפוך להיות משקיעי נדלן. מה לומדים במסגרת קורס השקעות בנדלן?

להפוך ממובלים למובילים גם אם אין לכם כסף בבנק

שאלתם את עצמכם פעם איך בלהקות רוק דווקא הנגנים הכי עניים הם אלה שאומרים לעשירים יותר מה לעשות ומובילים את הקו בהרכב? התשובה נמצאת בגוף השאלה. הם עניים והם צריכים לשרוד. לכן הם פיתחו כושר שרידות, שלעתים הוא תולדה של עצבים נטו אבל בלא מעט מקרים הוא מנהיגות והובלה אמיתית. לשם אנו שואפים עם התלמידים שלנו. כיצד זה קורה? ראשית כל, על ידי אי חשיפת מצבכם הכלכלי האמיתי. שנית, תוך יציקת ערכים שמראים שיש לכם ניסיון בנדלן: סקירה של השוק האזורי בו אתם מתעניינים, חקר יסודי בתוך הדירה והעמדה מול בעל הבית את כל המגרעות שיש בדירה ובאזור. בדרך זו ההובלה עוברת אליכם והוא זה שיצטרך לספק תשובות למחיר שקבע.

חזון והגשמה – רכישה חכמה של נכסים

אנו נלמד לחקור מודעות נדלן, לדעת מתי הפרסום בהם אכן נכון והאזור צפוי להתרומם ומתי זה לא יותר מספין. נלמד כיצד לזהות הזדמנויות בנדלן גם אם לא חוברו עבורן מודעות ולהפוך אותן לפנינה הנדלנית הבאה שלכם. כמו כן, נלמד כיצד למנף נכסים קיימים שברשותכם ולרכוש באמצעותם נכסים חדשים ולהתרחב בענף הנדלן.

משרה שכירה בתחום הנדלן

ולאלו מכן שלא מתכננים לקנות דבר, ניתן לעבוד כשכירים בנדלן ולא בהכרח כמתווכים. ניתן ללמוד להיות מחתימי תמ”א ולעבוד במשרדים הגדולים של התחדשות עירונית מול ועדי הבתים. אתם תלמדו במסגרתה קורס השקעות בנדלן כיצד להתמודד גם עם הסוררים מבין הדיירים ולהביא אותם ממצב שהם טורקים לכם דלתות למצב שהם מתקשרים אליכם ומציקים על הפרויקט שעניינתם בו אותם לפני ימים אחדים. בואו ללמוד להוביל בנדלן וליצור לעצמכם מציאות אחרת בתחום זה!

Skip to content