קורס יזמות נדלן: החתמת התחדשות עירונית, זיהוי הזדמנויות לאקסיטים ועוד

אם אתם מעוניינים ללמוד תחום יזמי שנחשב למה שמעסיק הכי הרבה את תושבי המדינה, קורס יזמות נדלן הוא הכיוון בשבילכם! באמצעות קורס יזמות נדלן גם אתם יכולים ללמוד כיצד להניח ידכם על דירה ראשונה גם אם אתם כרגע מחוסרי דיור משלכם, וכיצד למנף דירות קיימים שברשותכם למהלכי ייזום נדלן משמעותיים שישנו את החיים שלכם לטובה.

ייזום נדלן: המפתח להצלחה גם עבור מחוסרי דיור

ייזום נדלן הוא צמד המילים שמהווה את המפתח להשגת דירה בישראל. נכון, רוב הציבור עובד עשרות בשנים בשביל להשיג את ההון העצמי הנדרש. אנחנו לא מספקים פתרונות קסם. אבל בתקופה הזו, בה אתם עובדים וחוסכים עבור אותה דירה, ניתן לעשות את זה כשעניין נדלני בתמונה: למצוא מקום עבודה שהתכלית שלו היא הנדלן. מה למשל? אתם יכולים להיות מחתימי התחדשות עירונית שמשוחחים עם ועדי בתים על האפשרות לשפץ את הבניין או להרוס אותו ולבנות מחדש בניין משודרג יותר. עבודה במסגרת בה שולחים אתכם לעשות זאת מכניסה בדרך כלל סכום גבוה פי כמה מאשר במקומות העבודה הממוצעים במשק, ועל כן היא גם מאפשרת לכם להגיע לבית משלכם וגם מםתחת אתכם בתחום הנדלן. אנו נלמד אתכם אודות כל כללי ההתחדשות העירונית, יצירת מנופי לחץ על ועדי הבתים ורתימתם להשגת הרוב הנדרש.

זיהוי הזדמנויות לעסקאות הזנק

עסקאות הֶזנֶק, או אקסיטים בשפה פשוטה, הן אותם עסקאות מהן אתם מרוויחים כנדלניסטים. האם בית בתל אביב שעלה 3 מיליון שקל הוא הזדמנות? לא, אבל אם הגעתם לבעלות עליו באיזושהי דרך זה יכול לסדר לכם יפה את ימי הפנסיה. הזדמנות היא רווח מידי ולא רווח זעום מעוד מקום עבודה. למשל, אזור שמרוחק מתל אביב וזוהתה בו 6%+ תשואה שנתית מאפשר לכם לרכוש בית בזול ולמכור אותו ביוקר. לזה קוראים עסקת אקסיט.

להתפתח בנדלן תוך שימוש מינימלי בהון העצמי

גם אם ההון העצמי שלכם שריר וקיים, קורס השקעות נדלן ימפה עבורכם את הדרכים שיחסכו לכם שימוש בו ובכך ייעלו מאד את אופן ההתרחבות הנדלנית שלכם. למספר גבוה של בתים לא מגיעים כי קנו כל בית בכסף מזומן. ניתן להגיע לכך על ידי שעבוד נכסים קיימים או חלקם, בחירה באזורי עדיפות לאומית וחיסכון בשיפוצים או על חלק מהקנייה, ועוד. קורס השקעות בנדלן ימפה עבורכם בדיוק את הדרכים להצלחה יעילה!

Skip to content