קורס יזמות נדלן באיכות חסרת פשרות עם קידום משמעותי לכל תלמיד

מהי יזמות נדלן? יזמות נדלן היא זיהוי הזדמנויות בתחום הנדלן. האם זה אומר שצריכים להיות לכם נכסים בבעלות? לא בהכרח. בישראל ישנן הזדמנויות רבות בתחום זה מהן ניתן להפיק מרגליות בתחום היזמות. במסגרתו של קורס יזמות נדלן נלמד לזהות אותם וליצור לעצמנו השקעות חדשות ומקורות מימון שישמשו אותנו בעתיד.

לימוד החתמת דיירים וועדי בתים

גם אם אין לכם בכלל נכסים בבעלות, אבל אתם מתעניינים בתחום הנדלן וצמאים לדעת כמה שיותר עליו, אתם יכולים ללמוד כיצד להיות מחתימי תמ”א 38 ופרויקטים אחרים של התחדשות עירונית. אפיק ההשתכרות שלכם יכול להיות עבודה שכירה בחברת ייזום נדלן בתור מחתימים. ברוב החברות הללו מקבלים אחוזים על הצלחה בהחתמות ממש כמו מתווכי נדלן.

לימוד זיהוי הזדמנויות מכירת נכסים

חוב המשכנתא הבא שלכם הוא הזדמנות מכירה, אבל בשונה ממהמרים, יש אנשי מקצוע ובשל כך אתם לומדים קורס יזמות נדלן. במילים אחרות, כמעט כל השקעה טובה בנדלן מצריכה משכנתא אבל לא כל נטילת משכנתא מביאה לעסקה טובה. לדוגמה, תמיד סיפרו לכם שתל אביב וירושלים זה הכי טוב כי זה הכי יקר, נכון? לא נכון. תל אביב וירושלים טובות אולי למי שסיים לשלם קומפלט את כל המשכנתא ומשתמש בדירה שלו כמקור הכנסה נוסף מהשכרה לסטודנטים ואנשי מקצוע. אבל נוצץ ככל שזה יהיה זו תוצאה דלה מאד. זו בסך הכל משכורת, ולא בטוח שתקבלו אותה מדי חודש אם השוכר עושה בעיות ומעכב תשלומים. התשואה הממוצעת על דירה תל אביבית או ירושלמית בשכונות הטובות היא בסך הכל 3% שנתי. הזדמנויות טובות נמצאות בפריפריה הארץ ישראלית, בדרום ובצפון, שם ניתן ליהנות מ- 6-10% תשואה ועל כן למכור את הדירה בעודכם משלמים עליה משכנתא ברווח עצום! זו המשמעות האמיתית של לימוד קורס השקעות בנדלן.

לשחות בתחום ההשקעות והייזום

כאשר אתם לומדים כאן קורס יזמות נדלן אתם מבטיחים את עתידכם בתחום הנדלן, ומקבלים את כל הכלים להצלחה, החל מכלים רשמיים כמו מציאת נכס על פי גוש חלקה בטאבו ועד כלים מעשיים להנעת תהליכי מכירה וייזום נדל”ניים הנושאים עמם רווחים משמעותיים.

Skip to content