קורס יזמות עסקית לצעירים בני 50+

קורס יזמות עסקית לצעירים בני 50+ מקנה את הכלים להקמת עסק מצליח לאוכלוסיית בני ה 50+ אשר מתוך בחירה או מתוך הכרח נאלצת לפתוח קריירה שנייה, הקורס ליזמות עסקית יקנה ליזמים בני ה 50+ את הידע ההכרחי להקמת עסק מצליח, מתוך הבנה ליכולות האישיות והניסיון מחד לעומת המגבלות הפיננסיות והשאיפה למזעור סיכונים של אוכלוסיה זו.

בהתבסס על הניסיון המקצועי של משרד רואי החשבון, במשך כ 30 שנה, בליווי יזמים ובעלי עסקים בחתך הגילאים האמור, נפתחו הסדנאות ליזמות עסקית בהן נלמדות הבעיות שבהן ייתקלו היזמים בבואם לממש את חלומם ולפתוח את העסק, במקביל ללימוד הבעיות נלמדים מגוון הפתרונות הפרקטיים שמאפשרים הקמתו של עסק מצליח, המתבסס על רמת סיכון נמוכה ומקורות מימון זולים, לפי הצורך.

מניסיוננו לכל יזם יש רק הזדמנות אחת או שתיים במהלך לחייו להקים עסק ולכן כדאי לנצל את ההזדמנות בצורה הטובה והמקצועית ביותר.

 
מודל הלימודים

תוכנית הלימודים בקורס יזמות עסקית למתחילים מתבססת על מודל לימודים פרקטי ויישומי הכולל הצגת בעיות והתלבטויות הקיימות בהקמת כל עסק והפתרונות המתאימים.
צוות המרצים כולל רואי חשבון וכלכלנים המתמחים בליווי אישי של יזמים ובטיפול חשבונאי ופיננסי בעסקים חדשים.

 

למי מיועד הקורס:

קורס יזמות עסקית מיועד ליזמים במספר שלבי פעילות: יזמים בשלבי גיבוש הרעיון העסקי יזמים בעלי רעיון עסקי שמתחילים במימוש הרעיון יזמים שהקימו את העסק
קורס יזמות עסקית בתחום המזון מיועד ליזמים המעוניינים להקים עסק בתחום המזון.

 

תוכנית החונכות (ללא תשלום נוסף)

תלמידים שיתקבלו לקורס יזמות עסקית למתחילים יהיו זכאים לליווי מקצועי אישי של רואה חשבון במהלך הקמת העסק ולמשך תקופה של חצי שנה, תוכנית החונכות כוללת:
• בחינת הרעיון העסקי ועריכת תוכנית עסקית בשיתוף היזם.
• יעוץ בהשגת מימון להקמת העסק.
• סיוע בבניית מודל תמחירי לעסק.
• סיוע בבניית תזרים מזומנים.
• , פתיחת תיק עוסק מורשה במע”מ, במס הכנסה ובביטוח הלאומי. חינם. הטבה בשווי 1,000 ש”ח.
• ביצוע כל רישומי הנהלת החשבונות בעסק.
• ניתוח תקופתי של ביצועי העסק בשיתוף היזם.

 

תוכנית החונכות ליזמים שיתקבלו לקורס תינתן לבוגרי הקורס ביזמות עסקית,למשך תקופה של חצי שנה מרגע הקמת העסק וללא תשלום נוסף.

 

תעודת גמר

תעודת גמר תוענק למסיימי קורס יזמות עסקית.

ספר במתנה לכל נרשם!

Skip to content