פתיחת עסק – טיפים משמעותיים מטעם חברת אימון עסקי

במקבץ טיפים זה תוכלו לקבל מידע על פתיחת עסק. אם זהו העסק הראשון שלכם מאד כדאי לקרוא מקבץ זה, לחדד את תובנותיכם בנושא ולבוא מוכנים לקראת השקת המסגרת העצמאית שלכם. במידה ואינכם יודעים דבר על עסק עצמאי אך מעוניינים להקים כזה אנו ממליצים לקרוא, בנוסף, גם מדריך לפתיחת עסק אשר יפרט צעד אחר צעד מה אתם צריכים לעשות כדי להפוך משכירים לעצמאיים.

טיפ מס’ 1: מציאת תחום העיסוק בעסק

את בחירת התחום חשוב לעשות מתוך מקום כן ואמתי הכולל אהבה לעבודה שאתם עומדים לבצע, יצירת תפוקות מוכחות באותה עבודה ויישום טוב של התהליכים בה. אם אתם יודעים שיש לכם מיומנות או ידע מסוג כזה, הפכו אותם לעסק בלי לחשוב פעמיים. אם אין לכם, ניתן למצוא לכם באמצעות אימון פרטני לאיתור החוזקות האנושיות שבכם ותרגומן לעסק עצמאי.

טיפ מס’ 2: תכנון תסריטי עיסוק במסגרת העסק החדש

תכנון תסריטי העיסוק צריך להיות מכוון מטרה, כלומר מוצרים ושירותים. חלקם יינתנו באופן פרונטלי וחלקם במסגרת האינטרנט. מובן כי ישנם שירותים שניתן לתת רק באופן פרונטלי כמו ביצוע, מכירות, קול סנטר וכד’, לעומת שירותים שניתן לתת רק באינטרנט, למשל התקשרות עם לקוחות לשליחת קובצי אודיו, וידאו ואחרים דרך המחשב, כשהם גרים בחו”ל. לכל בית עסק אנו ממליצים תמיד להשלים את הנדבך החסר. במקרה הראשון ניתן לפעול באינטרנט באמצעות הקמת אתר ומכירת מדריכים ומקבצי טיפים או הענקתם כמתנות אם מישהו מילא דף נחיתה מטעמכם. במקרה השני אנו ממליצים לעבוד גם עם קהל מקומי על מנת שתהיה לכם זרוע פעולה פרונטלית בנוסף לאלקטרונית.

טיפ מס’ 3: ניהול העסק בשלב מאוחר ומתקדם שלו

בשלב זה אנו ממליצים להפחית בהיקף היצרנות ולהגביר היקף יזמי בעסק. קורס יזמות עסקית מלמד איך גם עסקים המייצרים מלאכות עדינות ביותר יכולים לעבוד נכון ולספק מידע אינטרנטי איכותי במקום עבודה גשמית גרידא. בואו ללמוד מהטובים ביותר כיצד עושים זאת! בכך, תוכלו להבטיח עסק פורה גם כאשר תגיעו לגילים מתקדמים. אז, ההערכה היא שתבקשו להפוך את העסק להשקעה הלכה למעשה, ולא רק כאפקט רעיוני ניסויי כנלמד במסגרת קורס יזמות עסקית.

Skip to content