עסקים של בוגרים

עסקים של תלמידים ובוגרים - יוג'ין בר

חברת “יוג’ינס פרודקשיין” מציעה ללקוחותיה שירותי מוסיקה, הפקה וארגון, ומחלקת אורח חיים בריא לכולנו. חברת “יוג’ינס פרודקשיין” נותנת מענה לאירועים בכל שעות היממה. מהצעות מחיר, רעיונות לאירוע, דרך ביקור באתר הלקוח ופגישות נוספות עם קבלני המשנה.
כמו כן, מספר פעמים של טעימות, פגישות מלאות עם תקליטנים ובחירת קו מוסיקלי לאירוע.

עסקים של תלמידים ובוגרים - היזמת - רפאלה

“הקמתי עסק לעיצוב בגדים ותיקים, התחלתי לעצב ולמכור תיקים ובגדים, לא האמנתי שיהיה לי עסק משלי, והיום אני מאושרת לדעת שהצלחתי לעשות זאת, זאת הרגשה נפלאה, למדתי הרבה במסגרת הקורס, כל מה שצריך לדעת כדי להקים ולנהל עסק, קבלתי ליווי מקצועי, נפתחו לי תיקי עוסק בכל רשויות המס ואני ממשיכה לקבל ליווי מבית הספר גם עכשיו.”

עסקים של תלמידים ובוגרים - היזם - שירן

“הקמתי כבר במהלך הלימודים עסק בתחום המזון בשם “שניצלנד” העסק ממוקם – ברחוב בר כוכבא 27 פתח תקווה, טלפונים 03-9045676
054-5972050. אני מוכר אוכל משובח, הכולל את כל סוגי הבשרים, ומנות מיוחדות מדי יום, לגבי הקורס נהניתי מאוד, זאת פשוט הייתה חוויה, במיוחד ליזם כמוני שהקים את העסק במהלך הלימודים של הקורס, קיבלתי ליווי מקצועי של צוות בית הספר, פתיחת תיקים ברשויות, ויחס אישי וליווי מקצועי ללא גבול, שעזר לי מאוד בהקמת העסק, אני בטוח שעם מה שקיבלתי הסיכויים שלי להצליח גדלו מאוד”.

עסקים של תלמידים ובוגרים - חנן קופרמן

“כשהגעתי לבית הספר ליזמות עסקית חשבתי לפתוח עסק בתחום הקפה, עם היועצים העסקיים של בית הספר ליזמות עסקית הגענו למסקנה שלא כדאי לי לפתוח את העסק וכוונו אותי להקמת עסק בטוח ורווחי יותר בתחום של – שיווק ירקות ללא תולעים.
כיום אני מפיץ בלעדי של ירקות ללא תולעים באזור ירושלים שגודלו בשיטה ייחודית, משווק סחורה לבתי מלון, מסעדות ובתי קפה”.

עסקים של תלמידים ובוגרים - סרגיי דמבובסקי

“בעזרת בית הספר ליזמות עסקית הצלחתי להקים עסק לשטיפת רכבים, הגעתי לבית הספר ליזמות עסקית עם ניסיון עסקי בתחום. עלויות ההקמה של העסק נראו לי בתחילה מאוד גבוהות, במסגרת פגישות העבודה עם מומחי בית הספר שינו לי את כל התכנית העסקית והצליחו לחסוך לי 45% מעלויות ההקמה של העסק ובזכותם הצלחתי לפתוח את העסק מוקדם משחשבתי”.

עסקים של תלמידים ובוגרים - שלומי גולן

“אני מאוד שמח על הקורס ביזמות עסקית שקיבלתי בבית הספר ליזמות עסקית, קיבלתי כלים מאוד חשובים בניהול העסק בתחומי ניהול תזרים מזומנים, תמחור אירועים והעסקה וגיוס עובדים. הליווי האישי שקיבלתי לאחר הלימודים מאוד עזר לי בפתרון הבעיות השוטפות של העסק.”
בעל עסק להפקת אירועים, הצגות, מופעי רחוב, בימוי ובית ספר לליצנות

עסקים של תלמידים ובוגרים - היזם - נועם

“הקורס עזר לי מאוד. המורים מעולים… הייתי שמח אם ניתן היה להאריך את הקורס אהבתי מאוד את העיסוק בנושאי המכירות וניהול משא ומתן שנלמדו בקורס. הליווי האישי קידם גם רעיונות עסקיים חדשים, המון תודה!!!”
העסק שלי מתמחה בשיווק מוצרי חשמל והתקנות חכמות. העסק ממוקם ברחוב ארלוזורוב 52 רמת גן 03-6700444

עסקים של תלמידים ובוגרים - היזם - ערן תמיר

“סיימתי את הקורס בימים אלה, למרות שיש לי ניסיון עסקי. אחרי כל שיעור הייתי חוזר לעסק ומיישם את מה שלמדתי, קבלתי פתרונות מעשיים לבעיות מהמרצים של בית הספר וראיתי תוצאות מהירות בתחומי כספים, עובדים, תמחיר, שווק ומכירות פשוט נפלא.”

אני הקמתי לפני שנתיים סטודיו לקעקועים ופירסינג ברחוב הרצל 192 ברחובות 050-9003734

עסקים של תלמידים ובוגרים - היזם - גרי

“הקמתי בית ספר ללימודי מתמטיקה – תוך כדי הלימודים בקורס. הקורס עשה לי סדר בראש, הבנתי בעזרתו כיצד פועלות כל המערכות, מרשויות המס ועד לניהול העסק. היום תודות למרצים הליווי והקורס קיבלתי ראייה עסקית טובה הרבה יותר ובעזרתם הצלחתי להקים את העסק”.

עסקים של תלמידים ובוגרים - היזם - אלי

“הקמתי עוד לפני תם הקורס עסק בתחום המזון שנקרא “מנה פלוס”. אני מוכר אוכל מגוון וטעים. אני בא עם הרבה ניסיון בניהול ועסקים, למרות זאת המרצים בבית הספר ליזמות ידעו בחוכמה איך למקד אותי, קיבלתי ליווי אישי מבית הספר, שללא ספק תרם להקמת העסק שבניתי, קיבלתי לא מעט ביטחון מבית הספר ועידוד לפתיחת העסק, תודה לכם”

עסקים של תלמידים ובוגרים - ד''ר יעל טוקצ'ינסקי

“הגעתי לבית הספר ליזמות עסקית ללא כל ניסיון עסקי, במהלך הלימודים ובזכות הליווי האישי שקיבלתי בניתי את העסק שמתמחה במתן שירותי רפואה אלטרנטיבית.בבית הספר ליזמות עסקית בנו איתי את העסק, פתחו לי תיקים בכל רשויות המס, הכינו עבורי את כל הנהלת החשבונות והקימו עבורי אתר אינטרנט” יעל קליניק – איבחון וטיפול תוך שילוב ייחודי של שיטות טבעיות שונות גישה אינדיבידואלית לכל מטופל ולצרכיו המיוחדים, נטורופתיה, הומיאופתיה, דיקור, צמחי מרפא, טיפולים בצבע וקריסטלים,יעל מתמחה
בטיפולי פוריות ואיזון הורמונלי לגברים ונשים.

עסקים של תלמידים ובוגרים - אריק בן שמעון

“תודה לבית הספר ליזמות עסקית שעזר לי להגשים את החלום שלי ולפתוח עסק משלי, כבר במהלך הלימודים קיבלתי ליווי צמוד על ידי היועצים העסקיים של בית הספר ובמהלך הלימודים כבר הקמתי את העסק שלי שנותן שירותים לתיירים נכנסים”.

isra-tube – מעניקה מגוון שירותים לתיירים ותושבי חוץ בהתאם לצרכים ולמטרות השהייה בארץ: דאגה אמיתית לכל הפרטים מרגע הפניה אלינו ועד העלייה למטוס בדרך חזרה לצרפת, אחרי עוד שהות מושלמת בישראל. הכל כלול: העברות ממקום למקום, המלצה על מסעדות והזמנת מקומות, ארגון טיולים, *הפקת כל אירוע וכל שמחה בארץ הקודש. חתונה, בר מצווה, יום הולדת, יום נישואין ועוד – לא משנה מה אתם חוגגים, אנחנו נדאג לכל מ-א’ ועד ת’, ללקוח יישאר רק להגיע ולשמוח. *טיפול ואחזקה שוטפת של כל הנכסים בישראל. אנחנו דואגים לקשר עם הרשויות, העירייה המקומית, חברת החשמל, חברת הטלפון, חברת המים ובעצם לכל מה שנדרש.

עסקים של תלמידים ובוגרים - רותי רבינוביץ

אני במקצועי מהנדסת אוירונאוטיקה ובעלת תואר שני במנהל עסקים. השתתפתי בקורס מאחר ורציתי לקבל הכשרה מעשית “מהשטח” לקראת כניסתי לעולם העסקים. הקורס אכן עלה על הציפיות ונתן מענה יסודי ונרחב לכל הקשור בהקמת עסק וניהולו. צוות ההוראה היה מקצועי, השיעורים כללו רקע תיאורטי והיכן שצריך היה – גם תירגול מעשי. במקביל לקורס ניתן גם יעוץ פרטני לכל משתתף, מה שמאפשר התייחסות להתמודדויות הספציפיות של משתתפי הקורס. היתה לי תחושה שיש לי עם מי להתייעץ ולהחליף דעות ובעיקר – שבאמת איכפת לכם שאצליח. מעבר לכל זה פשוט נהניתי ללמוד ולהשכיל.
ב”כסותא” מעצבים מייצרים (בקב”מ) ומוכרים בגדי ים לנשים. בגדי הים של “כסותא” הם לא בגדי ים במובן המוכר של המילה, אלא בגדי ים בגישה חדשה. בנסיון להרחיב את המושג ‘בגד ים’ מבגד מינימליסטי לבגד שמכסה יותר ומאפשר לנשים, שלא מרגישות בנוח בבגדי הים המצויים או כאלה שאינן מעוניינות לחשוף את גופן בים או בבריכה להראות ולהרגיש טוב. בגדי הים של “כסותא” גם עונים למה שחשוב וכל כך מהדהד היום – נושא החשיפה לשמש ונזקיה, הן בהיבט הבריאותי והן בהיבט האסתטי (הזדקנות העור בחשיפה לשמש). הבדים לבגדי הים מיובאים מאיטליה מחברת ‘carvico’ שמייצרת בדי לייקרה באיכות הגבוהה ביותר. הדגמים בעיצוב מאוד מוקפד ובאוירה ספורטיבית ועדכנית, מתוך מחשבה על הנדסת אנוש ומקסימום נוחיות במים ומחוץ למים והם מתאימים לכל פעילות מים (לרבות שחייה, הידרוטרפיה והתעמלות).
Skip to content