מידע לעולים חדשים

בית הספר ליזמות עסקית שם לעצמו למטרה לעודד עולים חדשים לפתוח עסקים בארץ. לשם הגשמת מטרה זו, בית הספר מעניק לעולים חדשים הטבות רבות ועוזר להם בפניות לרשויות המדינה על מנת לממש את הזכויות המגיעות להם.

הטבות מטעם בית הספר ליזמות עסקית לנרשמים לקורס יזמות עסקית בסיסי:

ליווי אישי של רו”ח, יועצים עסקיים וכלכלנים למשך חצי שנה ללא הגבלה של שעות -עולים חדשים רבים נתקלים לעיתים קרובות במחסומי שפה, בירוקרטיה וחוסר ידע כאשר הם מתניעים את תהליך פתיחת העסק. בית הספר ליזמות עסקית מעניק לעולים ליווי אישי וצמוד של מיטב המוחות העסקיים על מנת שתהליך פתיחת העסק יתבצע בצורה הטובה והנוחה ביותר.

• פתיחת תיקים ברשויות המס – בית הספר ליזמות עסקית הינו חלק מפירמת רואי חשבון “מועלם ומועלם”, כל יזם שלומד בבית הספר מקבל שירות של פתיחת תיקים במס הכנסה, מע”מ וביטוח לאומי על ידי המשרד ללא תוספת תשלום.

שירות הנהלת חשבונות למשך שבעה חודשים בחינם.

הקמת אתר אינטרנט לעסק – בית הספר ליזמות עסקית עובד בשיתוף פעולה עם חברות מחשבים וקידום אתרי אינטרנט מהטובים במשק. במסגרת ההטבות הניתנות לעולים חדשים, כל יזם המעוניין בכך, זכאי לפתיחת וקידום אתר אינטרנט לעסק ללא תוספת תשלום.

עולים חדשים הרוצים לפתוח עסק בארץ זכאים למספר הטבות מטעם המדינה וזאת בתנאי שהם עונים על ההגדרה של עולה חדש.

מיהו עולה חדש הזכאי להטבות?

עולה חדש הוא אדם שעלה לישראל על פי חוק השבות וקיבל מעמד של עולה חדש ממשרד הפנים.

מהן ההטבות שמקבל עולה חדש מהמדינה?

הלוואות

עולים חדשים להלוואות עם תנאים מעולים עד לגובה של מאה אלף ש”ח ממשרד הקליטה.

למידע מפורט לגבי ההלוואות לחצו כאן

הטבות מס

פטור ממס על הכנסות מנכסים, ממימוש נכסים ומהשקעות בחו”ל לתקופה של עד 10 שנים.

הקלה במס הכנסה – עולה חדש לא ייחשב כתושב ישראל לעניין מס הכנסה בשנה הראשונה שלו בארץ.

פטור מחובת דיווח על מקור הכנסה מחו”ל למשך 10 שנים.

פטור ממס חברות על חברה שנמצאת מחוץ לישראל אך עסקיה מתנהלים בארץ. כיום כל חברה המנוהלת בארץ נחשבת כחברה תושבת ישראל וחייבת בתשלום מס, הטבה זו קובעת כי חברה כזאת המנוהלת על ידי עולה חדש לא תחשב כחברה תושבת ישראל ומשכך לא תהא חייבת בתש

Skip to content