לימודי מכירות ושיווק

מוכנים להתחיל? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

הקורסים שלנו לשיווק ומכירות

קורס משא ומתן

יקנה למשתתפים בו את המיומנות הדרושות להם בכדי לסיים כל תהליך של משא ומתן בהצלחה מקסימלית – בין אם זה מול המעסיק שלכם, המשקיעים של העסק שלכם או הספקים שלו.

קורס מכירות מעשי

מיועד לאנשים שעוסקים או מתכננים לעסוק במכירות הן כעובדים שכירים, סוכני מכירות או יזמים ובעלי עסקים שמעוניינים להגדיל מכירות. בקורס תרכשו סט כלים אפקטיבי שיהפוך אתכם למכונת מכירות משומנת.

קורס שיווק ומכירות ליזמים

תכנית לימודים יישומית ופרקטית במתכונת של סדנא תוך קיום משחקי תפקידים וסימולציות מכירה בין המשתתפים תחת הדרכה אישית של המנחה.

ספר כלול בתכנית

למה ללמוד מכירות ושיווק

שיווק ומכירות הם מאבני היסוד המרכזיים להצלחתו של כל עסק – בין אם מדובר ביזמות עסקית, נדל”ן או בתחום המזון – להם שאיפה אחת מרכזית להשיג לקוחות, להתבסס ובשלב מאוחר יותר להתרחב – כל אלו תוכלו להשיג באמצעות שיווק נכון של העסק שלכם.

 

השיווק כיום הוא תחום רחב ומסועף שלא מפסיק להשתנות ולהתפתח בקצב מהיר ויומיומי – כמו הלקוחות הפוטנציאלים שלכם. בתחום השיווק אתם נדרשים להפגין לא רק את הכישרון המכירתי שיש לכם אלא גם טכניקות ואסטרטגיות שיווק עדכניות שישמרו את העסק שלכם רווחי ואף יאפשרו לכם לצמוח.

הקורסים השונים של בית הספר ליזמות עסקית בתחום השיווק והמכירות יקנה לכם הבנה וחשיבה שיווקית ומכירתית והוא יצייד אתכם בסט כלים רחב, מגוון ואפקטיבי אותו תוכלו ליישם על העסק שלכם באופן מידי או לחילופין יאפשרו לך להשתלב בתפקידי ניהול שיווק, פרסום ומכירות בהצלחה.

שאלות נפוצות

הקורסים בשיווק ומכירות של בית הספר ליזמות עסקית מתאימים לכל יזם, אדם, מנהל מכירות או שיווק שמעוניינים להרחיב את הידע המקצועי שלהם בתחומים אלו ולעדכן את סל הכלים העומדים לרשותם.

קורס שיווק יעניק לסטודנטים שלומדים אותו כלים לחשיבה שיווקית, להובלת מהלכים שיווקיים, להעברת מסרים שיווקיים ולתכנון מהלכים אסטרטגיים שיווקיים, שעשויים להיות ההבדל בין הצלחה כלכלית לכישלון שמשמעותו עלולה אפילו להיות פשיטת רגל.

המושג שיווק בא לתאר פעולה שנועדה לקדם את המכירה ולייצר ביקוש בקרב לקוחות פוטנציאלים כך שלמעשה השיווק והמכירות הם הדלק של כל עסק והם אלו שיכריעו את הכף אם העסק יצליח או ייכשל. זה לא משנה אם אתם גאונים ויחידים בתחומכם ובעצם העובדה שפתחתם עסק למעשה הבאתם את הבשורה לה כולם חיכו – בלי השיווק הנכון, סביר להניח שרק מעטים ייהנו ממנה והעסק שלכם ייכשל.

 

השיווק מצריך מתן תשובה לשאלות הבאות: מי הם הלקוחות שלכם? מה הם רוצים? כיצד אתם יכולים לתת להם מענה לרצונות שלהם? כיצד אתם עושים את זה בצורה טובה יותר מהמתחרים שלכם? עקרונות השיווק המודרני מושתתים על היכרות מעמיקה של קהל הלקוחות שלכם והבנה של הצרכים שלהם.

באמצעות שיווק נכון, יצירתיות ובחירה בכלים הנכונים לא רק שתגיעו לקהל יעד חדש המתאים לעסק שלכם אלא גם תיצרו אצלו העדפה למוצר אותו אתם מוכרים.
 

אנשי שיווק בימינו נדרשים להיות דינמיים ולגלות מומחיות בתחומי שיווק שונים, כמו: שיווק דיגיטלי, שיווק מוצר, משא ומתן ועוד. קורס שיווק והמכירות והוא קורס שמעניק לכם ידע רב וכלים מגוונים, שמאפשרים להם להפוך למשווקים טובים יותר ובכך לעסק שלכם לפרוח.

קורס שיווק ומכירות.

 

YZM- בית ספר יישומי, בעל ניסיון של 30 שנה המלמד יזמים כיצד לנהל נכון את העסק, מתוך ראייה כי עסק מצליח לא יכול להתקיים רק בזכות רעיון טוב. בית הספר אינו נפרד מהתלמידים וממשיך ללוות את היזמים גם לאחר הלימודים. בעזרתנו היזמים יוכלו לעמוד על הרגליים לבד ולהתמודד עם הבעיות והחששות שמלווים כל יזם.

Skip to content