איך להיות יזם נדל”ן? המדריך ליזמות נדל”ן

עולם תעשיית הנדל”ן הופך עם השנים לגדול יותר, גלובלי יותר וממוסד יותר, אך ביסודו זהו עולם שבו יזמים מוכשרים יכולים לבנות עסקים גדולים ולהרוויח הון עצום. מה ההבדל בין הצלחה לכישלון? אילו משאבים ואסטרטגיות יכולים לשפר את הסיכויים להצלחה עבור היזם בעולם הנדל”ן?

מיהו יזם נדל”ן?

יזם נדלן הוא מי שמבצע עסקאות בתחום הנדל”ן כדי ליצור רווחים. ניתן לראות יזמי נדל”ן גם כמשקיעים, שכן תחום הנדל”ן מציע מגוון אפיקי השקעה שונים וחלקם אינם דורשים הון עצמי משמעותי כמו שלרוב חושבים. ישנם יזמי נדל”ן המבצעים עסקאות בסכומי כסף קטנים וישנם יזמי נדל”ן המבצעים עסקאות במילוני שקלים, ככל שאתה כיזם נדל”ן תהיה מקצועי יותר, כך תוכל לבצע עסקאות ברמה גבוהה יותר, למקסם רווחים ולצמצם הוצאות.

מי מתאים להיות יזם נדל”ן?

יזמות נדל”ן אינה מתאימה לכל אחד ומי שרוצה להיות יזם נדל”ן צריך סט כלים ותכונות אופי שילוו אותו בדרכו להפוך ליזם נדל”ן מוצלח. יזמי נדל”ן מצויינים הם אלו בעלי חוש יזמי, שלא מפחדים להתמודד עם סיכונים ומסוגלים לעמוד בלחצים ואי ודאות. ליזמות נדל”ן נדרשות גם תכונות אופי חברתיות ברמה גבוהה, שיעזרו לכם כיזמים לבצע שיתופי פעולה עם גורמים שונים בענף וליצור קשרים חשובים. לבסוף, כדי להיות יזם נדל”ן צריך להיות חד ומקצוען. צריך להכיר את השוק מכף רגל ועד ראש, ולהשאר מעודכנים באופן קבוע. הידע והמקצועיות תעזור לכם כיזמי נדל”ן לנהל משא ומתן איכותי, לנצח את הבירוקרטיות והרגולציות, ולנהל את העסקים שלכם בצורה איכותית.

איך להיות יזם נדל”ן?

אם לדעתכם אתם מתאימים להיות יזמי נדל”ן ויש לכם את תכונות האופי המתאימות ליזם נדל”ן מצליח, השלב הבא הוא להתמצקע בתחום. ישנם קורסים רבים בתחום הנדל”ן המתאימים לרמות שונות של ידע וניסיון. אם אין לכם ידע וניסיון בתחום עדיין, תוכלו להתחיל באחד מהקורסים הבאים:

הבטיחו את מקומכם למחזור הבא של קורס יזמות נדל”ן

הצטרפו אלינו

קורס יזמות נדלן

אחד הקורסים הפרקטיים והמקיפים ביותר לאלו שרוצים להיות יזמי נדל”ן, מקיף כמעט את כלל האספקטים שיזם נדל”ן צריך להתמקצע בהם ובמהלך הקורס יורדים לשטח וחווים יזמות נדל”ן בצורה הפרקטית ביותר. בקורס מתמקצעים ברכישות והשבחות של דירות לפני מכירה, ייזום פרוייקטים בתחום הנדלן בכל רחבי הארץ ועוד. זהו קורס חשוב ובעל יתרונות רבים אשר יכול לאפשר לכם להתחיל להרוויח הרבה מתחום הנדל”ן, ולא כדאי לוותר עליו.

קורס השקעות בנדלן

קורס פחות מקיף מקורס יזמות נדלן, שיתן לכם לעשות את הצעדים הראשונים בדרככם להיות יזמי נדל”ן. אם אתם רוצים להתעסק בתחום הנדל”ן, ולהצליח בתחום הזה, עליכם להיות מקצוענים ולהכיר את עולם הנדל”ן ליסודותיו, זוהי נקודת התחלה מצויינת. קורס השקעות בנדלן יעניק לכם את כל המידע לו אתם זקוקים בכדי להתמקצע בתחום הנדלן, להבין כיצד פועל התחום הזה ולהתחיל לעסוק בתחום בהצלחה רבה ומתוך ידע נכון ומדוייק.

קורס יזמות עסקית

בעולם הנדל”ן יזמים נפגשים בקשיים עסקיים רבים. בסוף יזם נדל”ן הוא איש עסקים, ועליו להכיר את עולם העסקים בצורה מצויינת. אלו שיחליטו ללמוד יזמות נדל”ן יוכלו להרחיב את אופקם כבעלי עסקים מוצלחים תחת קורס ביזמות עסקית.

בבית הספר ליזמות עסקית תלמדו ממרצים העוסקים ביום יום כיזמי נדל”ן. אנו מזמינים לקרוא על כלל הקורסים שלנו ולהרשם לסמסטר הקרוב:

סוגי יזמות נדל”ן

קניה – השבחה – מכירה

יזמות הנדל”ן הנפוצה והמוכרת ביותר. בעצם תהליך בו היזם רוכש נכס במצב ירוד מתחת למחיר השוק, ובעזרת שיפוץ פנימי וחיצוני הופך אותו לנכס שימשוך קונים ושוכרים. בעסקה מהסוג הזה מחיר הקניה והשיפוץ צריך להיות נמוך ממכיר המכירה, וככל שהיזם מוצלח יותר, כך יצליח לצמצם עלויות, ולמצוא הזדמנויות שוות במיוחד. תחת קטגוריה זו נכללים בתים פרטיים, בניינים וכדומה. זו דוגמה טובה לצורך במקצעיות של יזם נדל”ן, שחייב להיות בקיא במחירי השוק על מנת להמנע ממכירת הנכס בהפסד.

נכס מניב

נכס מניב הוא נכס עליו היזם מקבל שכר בצורה פאסיבית מדי חודש. נכס מסוג זה יכול להיות בית פרטי, דירות או בניין שלם, מחסנים, שטחים מסחריים וכדומה. ההשקעה היא השקע לטווח ארוך ונועדה לשמש הכנסה חודשית פאסיבית תוך כדי עליית ערך של הנכס לאורך זמן.

בניה ומכירה

יזם נדל”ן מוצלח יודע לאתר מגרשים אטרקטיביים בעלי פוטנציאל לבניית נכס. בבנייה ומכירה אנו בונים נכס למכירה על פני מגרש אטרקטיבי. בעת המכירה נהנה גם מההפרש של מחיר הבניה לעומת מחיר המכירה, וגם ובעיקר מהפרש המחיר של המגרש עליו בנה.

סחר בקרקעות

סחר בקרקעות מצריך התנהלות והיערכות שונה שכן לא מדובר בהכרח בבניה על הקרקעות אלה ניצול פוטנציאל עסקי על ידי רכישת קרקע לפני הפשרתה וקבלת היתר בניה. יזמים שמתמחים במסחר בקרקעות יכולים לאתר שטח פוטנציאלי לרכוש אותו ולהמתין מספר שנים עד להפשרתו.

יזמי נדל”ן בבית הספר שלנו מקבלים ליווי גם לאחר הלימודים

אנחנו מזמינים אתכם להתמקצע מא’ ועד ת’ בעולם הנדל”ן. הצטרפו אלינו לקורס הקרוב, והתחילו לעסוק בצורה פרקטית יישומית בנדל”ן –

סוגי יזמות נדל”ן

ענף הנדל”ן אינו נלמד ביום אחד, ומשך הזמן שיקח לכל אחד להכנס אליו אינו זהה. דרך מומלצת להכנס אל תחום הנדל”ן בצורה מהירה היא להתמקד בתת תחום ספציפי ולהתמקצע בו במיוחד. תחילה ללמוד אותו תחת אחד הקורסים לנדל”ן, משם באמצעות ליווי של יזם נדל”ן מנוסה לצבור ניסיון בשטח. כדי להצליח בענף הנדל”ן צריך להגיע עם מוכנות יזמית, בשלות וצורת הסתכלות של יזם על עולם העסקים, זה אומר שעליכם לדעת כיצד לעמוד בלחצים ואי הוודאות שעולם העסקים מציב לעיתים, ולהיות נכונים ללכלך את הידיים בעבודה קשה.

קראו גם:

Skip to content